אודות

עוד קצת מידע על אשכולות ועל האפשרויות שמוצעות במרחב הידע המקוון. יש לכם שאלות נוספות? אנחנו כאן!

מה זה ‘אשכולות’?

‘אשכולות’ הינו מרחב ידע מקוון המאפשר למעוניינים לרכוש ידע רב תחומי באופן עצמאי ושיטתי. כאן אפשר להשלים ידע חסר, להרחיב אופקים ולרכוש כלים מקצועיים שיעזרו לכם להתקדם ולהיות אנשי אשכולות. כל אחד יכול למצוא כאן משהו שיתאים לו, לא משנה מה רמת הידע המוקדם שלו, או לאן הוא שואף להגיע.

אילו תחומי ידע אפשר לרכוש באשכולות

האפשרויות ללמידה והתפתחות מגוונות. באמצעות הקורסים תוכלו להשלים פערי ידע במקצועות שונים, כגון מתמטיקה ואנגלית, למטרות הרחבת אופקים או כבסיס ללימודי המשך. אם תבחרו להרחיב את תחומי הדעת שלכם תוכלו להעמיק במקצועות מדעיים כגון פיזיקה כימיה וביולוגיה. ואם כל זה לא מספיק, אשכולות תציע לכם אפשרות לידע שיקדם אתכם מבחינה מקצועית כגון שפות, מבוא לכלכלה, מבוא למדעי המחשב ועוד.
יהיה מרתק.

האם זה נכון שהקורסים מוצעים בחינם?

כן. אנחנו נרגשים לספר שהקורסים אכן פתוחים בחינם ומאפשרים למידה מכל מקום, בכל זמן ובקצב שלכם, עם המורים הטובים ביותר. נשאר לכם רק לבחור מה ללמוד. אך היות שהלמידה הדיגטלית היא משימה לא פשוטה חשוב לנו להעמיד לרשותכם את כל הסיכויים להצליח. תוכלו לרכוש בעלות סבירה מורים של ממש שיוכלו ללוות אתכם בתהליך הלמידה, בהתכתבות או בשיחה. להרשמה למסלולי הפרימיום תוכלו להכנס לקורס הרצוי ולרכוש או לשדרג למסלול המצוי

חיכינו לך, התחבר!

או

התחבר עם חשבון

אין לך חשבון?

אין לך חשבון עדיין?
הרשם עכשיו!

שם פרטי*
שם משפחה*
שם משתמש*
באנגלית
אימייל*
סיסמא*

או

כל המידע לרבות שם המשתמש לא יהיה גלוי ללומדים האחרים למעט צוותי ההוראה.

חשוב לנו להכיר אותך

עזור לנו להתאים אישית את החוויה שלך, מלא את המידע הבא כדי לקבל המלצות לקורסים התואמים את תחומי העניין שלך. אנו מתחייבים לשמור על הפרטיות שלך.
דילוג לתוכן